CZAT ONLINE        KONTAKT  502230820 lub 508 388 633
Pasje Œlubne
e- mail: biuro@pasjeslubne.pl

Szukaj:  
Wyszukiwanie zaawansowane
Okazje Tematy Nowoœci Bestsellery Końcówki serii Oferta hurtowa
PODZIĘKOWANIA DLA GOŚCI - GOTOWE
ZRÓB TO SAM - UPOMINKI DLA GOŚCI
PERSONALIZACJA
DODATKI I DEKORACJE NA ŚLUB
DODATKI I DEKORACJE NA WESELE
DLA PARY MŁODEJ
I KOMUNIA
CHRZEST
NARODZINY I ROCZEK
URODZINY
Kategorie
KOŃCÓWKI SERII
OFERTA HURTOWA
Ślub i wesele 
Narodziny i Chrzest 
I Komunia święta 
Przyjęcia urodzinowe 
Jubileusz 
Migdały w lukrze 
Czekoladki w lukrze i praliny 
Pudełeczka dla gości 
Bileciki i naklejki z nadrukiem
Woreczki z organzy 
Tiul okrągły
Organza okrągła
Wstążki 
Kokardy
Kwiaty i dodatki
Personalizacja
Winietki

Bańki mydlane
Dekoracje kościoła
Dekoracje samochodu
Kolekcje ślub-wesele
Koszyczki na płatki
Kotyliony i przypinki
Płatki
Poduszki na obrączki
Pokrowce na krzesła
Pudełka na koperty
Tuby strzelające i konfetti
Woreczki na ryż i pieniążki
Podziękowania dla gości
Aparaty fotograficzne
Balony
Dekoracje sali
Dekoracje stołu
Figurki i dodatki na tort
Gadżety weselne
Girlandy
Kieliszki ślubne
Księgi gości/albumy
Lampiony
Naklejki i zawieszki na butelki
Organza, satyna, tiul
Podziękowania dla rodziców
Pokrowce na krzesła
Pudełka na ciasto
Serwetki, obrusy
Stylowe dodatki
świeczniki, świece
Winietki/wizytówki
Podwiązki
Parasolki ślubne
Wieczór panieński/kawalerski
Podziękowania dla gości
Dekoracje i dodatki
Figurki
Księgi gości
Serwetki
Winietki/wizytówki
Zaproszenia
Podziękowania dla gości
Dekoracje i dodatki
Ramki i figurki
Serwetki
Zaproszenia
Upominki dla gości
Dekoracje i dodatki
Zaproszenia
Dekoracje i dodatki
Upominki dla gości
OKAZJE 
TEMATY 
Kolory
Zaloguj się
e-mail:
Hasło:
Rejestracja
Zapomniane hasło?
Kolory
Szukaj wg cen
Poniżej 30,00zł
Od 30,00zł do 50,00zł
Od 50,00zł do 100,00zł
Od 100,00zł do 200,00zł
Powyżej 200,00zł
Pokaż wszystkie
Nowości
Podziękowanie kuferek polka dots błękitny
Podziękowanie kuferek polka dots błękitny
3,90zł
INFORMACJE
Regulamin
Realizacja zamówień
Koszty dostawy
Zwroty i reklamacje
Kontakt
Polityka prywatności
ARTYKUŁY
Historia i tradycja bomboniery
Przeznaczenie i wybór upominków dla gości
Instrukcja samodzielnego wykonania bombonier
Bileciki z tekstem podziękowań
Regulamin

REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO PASJE śLUBNE

Regulamin Sklepu internetowego Pasje ślubne określa składanie zamówień oraz sprzedaży bombonier i artykułów dekoracyjnych firmy S-TEAM za pośrednictwem Sklepu Internetowego Pasje ślubne.

WARUNKI OGÓLNE

 1. Właścicielem sklepu jest firma S-TEAM

2. Sklep internetowy www.pasjeslubne.pl prowadzi sprzedaż towarów za pośrednictwem sieci Internet.

3. Założenie zamówienia w sklepie internetowym www.pasjeslubne.pl jest równoznaczne z akceptacją niniejszego regulaminu.

WARUNKI SKŁADANIA ZAMÓWIEё

1. Zamówienia na produkty można składać za pośrednictwem strony WWW znajdującej się pod adresem http://www.pasjeslubne.pl, telefonicznie, poprzez formularz lub poprzez e-mail.

2. Zmówienia przyjmowane są 7 dni w tygodniu przez 24 godziny :

- internet: www.pasjeslubne.pl

- telefon +48 17 856 16 74

- e-mail : biuro@s-team.com.pl lub  biuro@pasjeslubne.pl

3. Warunkiem koniecznym do realizacji zamówienia jest dokonanie rejestracji w systemie Sklepu Internetowego Pasje ślubne. Podanie numeru telefonu oraz adresu e-mail jest niezbędne do przyjęcia i potwierdzenia realizacji zamówienia.

4. Wraz z dokonaniem rejestracji klient wyraża zgodę na zbieranie, przechowywanie oraz przetwarzanie danych osobowych do celów związanych z realizacją zamówienia.

5. Użytkownik rejestrując się w sklepie internetowym www.pasjeslubne.pl wyraża zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od firmy S-TEAM.

6. W przypadku braku towaru w magazynie Zamawiający jest informowany o tym fakcie i związanym z tym wydłużonym procesem realizacji zamówienia. Jeżeli zamawiający nie wyrazi zgody na wydłużenie czasu realizacji zamówienia może całkowicie zrezygnować z zamówienia bądź też z pozycji, która wydłuża czas realizacji zamówienia.

7. Każde zamówienie przyjęte do realizacji zostanie potwierdzone drogą elektroniczną na adres e-mail podany w  formularzu wraz ze szczegółową specyfikacją zamówienia oraz prośbą o jego potwierdzenie. Klikając na odpowiedni link klient potwierdza zamówienie oraz poprawność danych osobowych.

8. Zamówienia, których nie uda się potwierdzić do trzech dni roboczych, nie będą realizowane.

9. Zamówienia złożone w dni powszednie po godz. 14.00. w soboty, w niedziele i święta będą rozpatrywane następnego dnia roboczego.

10. Jeżeli zamówienie nie zostało jeszcze wysłane Klient może wprowadzić w nim zmiany lub anulować je. Anulowanie lub zmiana specyfikacji zamówienia nie są możliwe w przypadku zamówienia towarów wykonywanych na indywidualne zamówienia czyli gotowych bombonier i podziękowań.

11. Do klientów , którzy nie zgodzą się na podanie swojego numeru telefonu zamówienie może zostać wysłane wyłącznie Pocztą Polską po wcześniejszych ustaleniach.

12. Zamówienia, co do których istnieją jakiekolwiek wątpliwości będą weryfikowane przez obsługę sklepu, zamówienie takie może zostać anulowane przez Sklep. Zamawiający zostanie poinformowany o tym fakcie.

13. Ceny w sklepie internetowym Pasje ślubne wyrażone są w złotych polskich (PLN)  i zawierają podatek VAT (ceny brutto). Cena podana przy każdym towarze jest wiążąca w chwili złożenia przez klienta zamówienia. W przypadku zakupu towaru, na który wprowadzona jest błędna cena, przez obsługę sklepu bądź błąd serwera kupujący zostanie poinformowany o tym fakcie a zamówienie zostanie anulowane.

14. Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzania wycofywania towarów z oferty sklepu internetowego, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych oraz wprowadzania do nich zmian.

SPOSOBY PŁATNOŚCI

1. Za złożone zamówienia w sklepie internetowym www.pasjeslubne.pl zapłacić można w następujący sposób:

  • Przelew bankowy na konto firmowe. Po wyborze tego rodzaju płatności, Klient otrzymuje numer konta bankowego oraz dane do przelewu w mailu potwierdzającym złożenie zamówienia.

  • Płatność kartą kredytową lub przelew online. Metody płatności obsługiwane za pośrednictwem serwisu Płatności .pl. Po wyborze płatności on-line Klient zostaje przekierowany na stronę serwisu, gdzie w bezpieczny i pozbawiony dodatkowych opłat sposób dokonuje płatności.

2. Za datę otrzymania wpłaty uznaje się dzień zaksięgowania należności na rachunku bankowym firmy.
3. Zamówienia, za które zapłata nie wpłynie na konto sklepu pasjeslubne.pl w ciągu 7 dni od daty ich złożenia zostaną automatycznie anulowane.

4. Realizacja zamówienia rozpoczyna się po zaksięgowaniu wpłaty na rachunku bankowym.

CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA

1. Termin realizacji każdego zamówienia podany jest w szczegółowym opisie każdego towaru.  Jest to ilość dni roboczych liczona od dnia zaksięgowania należności na koncie do momentu wysyłki danego przedmiotu. W przypadku wysyłki kilku przedmiotów jest to termin wynikający z najdłuższego terminu realizacji danego towaru .

2. Czas realizacji podany w opisie produktu jest czasem przybliżonym, dokładamy wszelkich starań aby czas wysyłki towaru był maksymalnie skrócony do 3 dni roboczych od zaksięgowania pieniędzy na koncie.

3. Do czasu realizacji zamówienia należy doliczyć czas doręczenia przesyłki przez wybranego dostawcę.

4. W wyjątkowych sytuacjach sklep zastrzega sobie prawo do zmiany terminu realizacji zamówienia o czym niezwłocznie poinformuje Klienta. W przypadku wydłużonego terminu realizacji Klient ma prawo do rezygnacji z części zamówienia, które wpływa na wydłużenie procesu realizacji lub jego całości.


ZWROTY I REKLAMACJE

1. Klient ma prawo - zgodnie z art. 7 Ustawy z dnia 2 marca 200 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny - odstąpić od umowy sprzedaży składając stosowne oświadczenia na piśmie w terminie do 10 dni od daty otrzymania produktu.

2. Warunkiem uznania zwrotu jest odesłanie produktu nieużywanego, nieuszkodzonego w oryginalnym, nienaruszonym opakowaniu.

3. Wzór stosownego oświadczenia należy pobrać tutaj wydrukować i wypełnić. W przypadku odstąpienia od umowy Klient zobowiązany jest do odesłania na własny koszt zakupionych Produktów w oryginalnym opakowaniu wraz z wypełnionym oświadczeniem i dołączonym oryginalnym dowodem zakupu ( paragon fiskalny lub faktura VAT).

4. Uwaga! Prawo do zwrotu nie przysługuje  w przypadku gotowych bombonier i podziękowań, które są traktowane i realizowane każdorazowo jako indywidualne zlecenie Klienta związane bezpośrednio z jego osobą.

5. Wszelkie zwroty wysyłane na koszt firmy S-TEAM nie są przyjmowane, chyba że nastąpiły wcześniej inne ustalenia.  W innym przypadku firma S-TEAM nie odbierze przesyłki.

6. W przypadku zwrotu towaru na wymienionych powyżej warunkach Klient otrzyma pieniądze za zwrócony produkt przelewem na wskazany w oświadczeniu numer rachunku bankowego w przeciągu 7 dni roboczych od momentu otrzymania zwróconego Produktu. Koszty odesłania produktu nie podlegają zwrotowi.

7. W przypadku stwierdzenia wad produktów lub niezgodności zawartości przesyłki z  zamówionym towarem, Klient ma prawo do zgłoszenia reklamacji w ciągu 7 dni od momentu otrzymania przesyłki.

8. Zwrot reklamowanych produktów do sklepu możliwy wyłącznie po wcześniejszych ustaleniach ze sklepem telefonicznie  lub drogą elektroniczną. Do odsyłanego towaru należy dołączyć otrzymany dowód zakupu, paragon lub fakturę, oraz uzasadnić przyczynę reklamacji.

9. W przypadku pozytywnej decyzji  rozpatrzenia reklamacji na korzyść Klienta, wadliwy towar zostanie wymieniony na inny pełnowartościowy, jeśli natomiast ze względu na wyczerpanie zapasów wymiana będzie niemożliwa zaproponuje Klientowi towar o tej samej wartości lub zwróci równowartość ceny produktu wraz z kosztami odesłania wadliwego towaru.

10. Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych powstałych podczas transportu rozpatrywane będą jedynie na podstawia protokołu reklamacyjnego sporządzonego w obecności pracownika Poczty Polskiej lub firmy kurierskiej . Odbierając przesyłkę Klient jest zobowiązany do sprawdzenia, czy przesyłka nie posiada uszkodzeń powstałych podczas transportu.

11. Reklamacje dotyczące rozbieżności w kolorystyce towarów wynikające z różnicy w ustawieniach oraz z związane z niemożności jednakowego odwzorowania wykonywanych ręcznie produktów parametrów monitora u Klienta nie będą uwzględniane i nie stanowią prawa do zwrotu towaru.

12. Reklamacje będą rozpatrywane najpóźniej do 10 dni roboczych od daty ich wpłynięcia.

13. Wszelkie zwroty i reklamacje kierować na adres:

S-TEAM Sławomir Sito,

Dzikowiec 46,

36-122 Dzikowiec

14. Przesyłki odesłane za pobraniem nie będą  przyjmowane.

OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH

1. Zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku, dane podawane przez Klienta podczas rejestracji wykorzystywane są tylko w celach realizacji zamówień.

2. Dane są poufne i nie są udostępniane osobom trzecim ani też innym podmiotom.

3. Administratorem danych osobowych jest właściciel sklepu internetowego:

S-TEAM Sławomir Sito

Dzikowiec 46

36-122 Dzikowiec

Nip: 814 157 69 76 , REGON 180248476

4.Klient sklepu internetowego pasjeslubne.pl  ma prawo wglądu w swoje dane, ich modyfikacji lub usunięcia z bazy danych sklepu.

5. Sklep internetowy pasjeslubne.pl, zastrzega sobie prawo zmiany powyższej polityki prywatności poprzez opublikowanie i umieszczenia nowej polityki prywatności na tej stronie.

PRAWA AUTORSKIE

1. Wszelkie materiały znajdujące się na stronie internetowej pasjeslubne.pl, a w szczególności teksty, opisy, zdjęcia, projekty, szata graficzna, projekty oraz wzory produktów stanowią wyłączność firmy S-TEAM i podlegają prawnej ochronie zgodnie z ustawą z dnia 4 lutego 1994 o prawie autorskim i prawach pokrewnych. (DZ. U. z 1994 r. nr  24, poz. 83 z późn. zm.)

2. Wszelkie kopiowanie, przesyłanie, publiczne odtwarzanie, w tym udostępnianie w Internecie, rozpowszechnianie w całości lub w części prezentowanych na stronie internetowej sklepu pasjeslubne.pl treści, wymaga uprzednio zgody pisemnej firmy S-TEAM w przeciwnym wypadku stanowi naruszenie praw autorskich i spowoduje podjęcie czynności prawnych.

Kontynuuj
Waluty
KOSZYK
...jest pusty
Zaloguj się
e-mail:
Hasło:
Rejestracja
Zapomniane hasło?
BESTSELLERY
01.Woreczek z organzy, biały
02.Bilecik z personalizacją i tekstem podziękowań B-01
03.Woreczek z organzy, kremowy
04.Bilecik z personalizacją i tekstem podziękowań B-03
05.Bilecik z personalizacją i tekstem podziękowań B-02
06.Bilecik z personalizacją i tekstem podziękowań Komunia - 12 wzor
07.Migdały komplet, białe
08.Motyl do dekoracji 3D
09.Woreczek z organzy, złoty
10.Podziękowanie Komunia, kuferek lniany
PROMOCJE
Bomboniera rożek, zielony w kwiaty
Bomboniera rożek, zielony w kwiaty
3,60zł
2,83zł
Płatności
biżuteria
OPINIE
Podziękowanie MOTYL, poduszka pikowana
Zamówiłam takie pudełeczka i muszę przyznać, że spełniły moj ..
5 z 5 gwiazdek!

Design: sklepy internetowe
Copyright © 2019 S-TEAM